Lista produktów producenta: HAMILTON BEACH

Marka Hamilton Beach wywodząca się z Północnej Karoliny w USA jest czołowym producentem mikserów używanych w małych i dużych kuchniach całego świata. Te szczególne urządzenia uczynią życie każdego barmana czy kucharza łatwiejszym. Dzięki jednemu przyciskowi w jednej chwili możemy uzyskać wielki sok owocowy lub pyszny koktail z dowolnie przez nas wybranych składników. Blender Hamilton Beach to stylowe i funkcjonalne wyposażanie każdego lokalu gastronomicznego.

Profesjonalne miksery marki Hamilton Beach mogą być wykorzystywane do tworzenia napojów, soków i koktaili na bazie kruszonego lodu. Dzięki silnym ostrzom wykonanym ze stali nierdzewnej miksery Hamilton Beach bez problemu poradzą sobie z  dużymi kawałkami owoców i warzyw. Urządzenia te są poręczne i łatwie w obsłudze dzięki czemu może z nich korzystać każdy. Dodatkowo zdejmowany silnik znacząco ułatwia czyszczenie.

Marka Hamilton Beach w ostatnich latach zyskuje coraz silniejszą pozycję na rynku, częściowo dzięki używaniu tylko wysokiej jakośc materiałów ale również dzięki używaniu potężnych silników, które przez wiele lat będą atutem w profesjonalnym środowisku hotelarskim.